ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: РОЗГЛЯНУЛИ 20 ПИТАНЬ

Опубліковано: | 27.05.2021

Під головуванням селищного голови Сергія МІНАКОВА відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради, участь у якому взяли всі члени виконавчого комітету.

Бюджетні питання

Першими питаннями члени виконкому розглянули бюджетні – заслухали звіт начальника фінансового відділу Валентини МАНЖОС про виконання бюджету Есманьської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року, а також схвалили проєкт змін до бюджету Есманьської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Схвалено проєкти програм

Заслухавши начальників відділів Есманьської селищної ради, члени виконавчого комітету схвалили проєкт Цільової комплексної програми «Молодь Есманьщини» на 2021-2025 роки,  проєкт Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Есманьської селищної ради на 2021-2025 роки, проєкт Програми оздоровлення та відпочинку дітей Есманьської селищної ради, а також зміни до Програми економічного і соціального розвитку на 2021 рік та Програми соціального захисту населення Есманьської селищної ради.

Продовжено конкурс на створення офіційної символіки громади

У зв’язку з тим, що надійшла тільки одна заявка, продовжено конкурс на створення офіційної символіки Есманьської селищної ради. За рішенням виконавчого комітету термін подачі заявок продовжено до 01.06.2021.

Запрошуємо жителів громади долучитися до створення офіційної символіки селищної ради – герба та прапора, та надавати свої пропозиції до відділу культури, молоді і спорту Есманьської селищної ради.

Соціальні питання

Розглянувши заяви жителів Есманьської селищної ради, були прийняті рішення про надання:

матеріальної підтримки жителям громади як учасникам бойових дій Другої світової війни, яким виповнилось 90 років,

компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі,

одноразової допомоги на лікування,

одноразової допомоги при народженні дитини,

матеріальної допомоги у зв’язку з участю військовозобов’язаних у навчанні підрозділів територіальної оборони.

Створено комісії та затверджено їх склад

Попереднє схвалення виконавчого комітету пройшло рішення «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Есманьської селищної ради»: схвалено склад адміністративної комісії, Положення про комісію та Порядок обліку та зберігання справ адміністративної комісії. Для затвердження це рішення буде винесено на сесію селищної ради.

Крім того, члени виконавчого комітету утворили постійно діючу комісію із встановлення факту отруєння бджіл на території селищної ради.

Питання житлово-комунального господарства

На засіданні виконавчого комітету підбиті підсумки проходження опалювального періоду 2020-2021 років та затверджені заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.

Прийнято рішення, яким надано дозвіл щодо видалення зелених насаджень.