ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ПРИЗНАЧЕНО ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЕСМАНЬСЬКЕ», УТВОРЕНО АДМІНІСТРАТИВНУ КОМІСІЮ, ЗАТВЕРДЖЕНО РЯД ПРОГРАМ ТА ТРАДИЦІЙНО РОЗГЛЯНУТІ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Опубліковано: | 31.05.2021

31 травня 2021 року під головуванням селищного голови Сергія МІНАКОВА відбулась сесія селищної ради, де розглянуто 80 питань. На пленарне засідання з’явилось 20 депутатів із 22 обраних.

Першими селищні обранці розглянули бюджетні питання: внесені зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік, затверджений Бюджетний регламент Есманьської селищної ради та звіт про виконання бюджету за І квартал 2021 року. Також внесені зміни до Програми економiчного i соціального розвитку Есманьської селищної ради на 2021 рік.

Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення посади директора комунального підприємства «Есманьське» Есманьської селищної ради, депутати рекомендували Есманьському селищному голові видати розпорядження щодо призначення на посаду директора комунального підприємства Смика Василя Михайловича у порядку, встановленому чинним законодавством, строком на 1 рік.

На засіданні було затверджено ряд програм:

Програма організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Есманьської селищної ради на 2021-2025 роки,

Програма оздоровлення та відпочинку дітей Есманьської селищної ради на 2021 рік,

Цільова комплексна програма «Молодь Есманьщини» на 2021-2025 роки.

Депутати підтримали рішення про утворення адміністративної комісії, затвердили склад комісії та положення.

Далі селищні депутати розглянули питання стосовно комунального майна та земельні питання.