СЕРГІЙ МІНАКОВ: НАША ГРОМАДА МАЄ ОРГАНІЗУВАТИ ЗАХИСТ ТА БЕЗПЕКУ НАСЕЛЕННЯ

Опубліковано: | 27.05.2021

На базі Уланівського навчально-виховного комплексу Есманьської селищної ради відбулися показові навчання цивільного захисту з організації роботи щодо захисту об’єктів з масовим перебуванням людей від надзвичайних ситуацій

На важливості проведення заходу наголосив Есманьський селищний голова Серій МІНАКОВ. Від відзначив, що метою цього навчання є визначення рівня реального ступеню готовності органів управління, сил цивільного захисту, керівників навчальних закладів Есманьської селищної ради щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру.

Відповідно до «Ввідної» («умовна пожежна» у приміщенні Уланівського навчально-виховного комплекту) була проведена евакуація учнів та персоналу школи, відпрацьована схема оповіщення та порядок дій спеціалізованих служб цивільного захисту.

Після чого проведено практичне відпрацювання гасіння пожежі протипожежної ланкою Уланівського навчально-виховного комплексу, місцевою пожежною командою с. Уланове, ліквідація пожежі оперативно-рятувальним підрозділом Глухівської ДПРЧ-19 з використанням ранцевого вогнегасника та практичне відпрацювання надання першої медичної допомоги.

На завершення учням та всім присутнім було продемонстровано роботу сучасного аварійно-рятувального автомобіля САРМ-Л на шасі Ford Renger. Це спеціально обладнаний транспортний засіб, який залучається на виконання аварійно-рятувальних робіт та інших невідкладних робіт, рятування людей, заблокованих внаслідок дорожньо-транспортних пригод і надання їм домедичної допомоги.

Захід викликав неабиякий інтерес з боку присутніх, особливо школярів. Вони мали змогу посидіти за кермом пожежного автомобіля, приміряти каску та бойовий костюм рятувальника, потримати в руках ранцевий вогнегасник.

Наприкінці заходу Сергій Мінаков подякував рятувальникам, адміністрації школи, старості Геннадію Конюхову за організацію заходу, а учням і педагогічному колективу за активну участь.